Popüler 4 VR Oyunu

Popüler 4 VR Oyunu

Bir kaç saat önce başlayan Steam Kış indirimleri ile oyuncular keselerinin ağızını sonuna kadar açtı. Kış indirimleri süresince VR cihazınız ile oyun oynamak istiyor fakat hangi oyunu alacağınıza karar veremiyorsanız, sizler için bu indirimde alabileceğiniz 5 VR oyunu listeledim. Seçin beğenin keyfini çıkara çıkara oynayın. 🙂

Keep Talking and Nobody Explodes


Oyunun asıl amacı bombayı etkisiz hale getirmektir. Çok oyunculu bu oyunda, bir oyuncu bomba ile birlikte sanal bir odada iken diğer oyuncular (Uzmanlar) bomba imha kılavuzunda bulunan bilgileri kullanarak bombayı etkisiz hale getirme yönergelerini verirler. Ancak problem şu ki Uzmanlar bombayı göremiyor. Bu yüzden bütün oyuncuların bombayı imha etmek için birbirleriyle konuşması gerekiyor.

Bütün oyuncuların bomba imhasında belirli rolleri vardır. Turlar arasında rolleri değiştirerek hayatta kalmak için deneyimlerinizi diğer oyuncularla paylaşın!

Oyuncuların bulmaca çözme ve iletişim becerilerini teste tabii tutan bu oyunda, oyunu kazanmak için hızlı, etkili ve net olmalısınız.

Subnautica


Subnautica, hala geliştirilmekte olan açık dünya, sualtı keşif ve macera oyunudur. Oyun şuanda erken erişimdedir. Aslında oyun yayınlanmak için belirli standartları yerine getirmişse de oyuncular nadir de olsa performans problemleri yaşayabilirler.

Oyunda, okyanusla kaplı bir uzaylı gezegenine zorunlu iniş yapıyorsunuz. Subnautica’nın okyanusları, güneşin vurduğu sığ mercan kayalıklarından, güvenilmez derin deniz çukurlarına, lav alanlarına ve biyolojik parlak su altı nehirlerine kadar uzanır. Yosun ormanlarını, yaylaları, resifleri ve sarma mağara sistemlerini keşfederken oksijen ihtiyacınıza dikkat etmelisiniz. Su yaşamla doludur: Bazıları çok yararlı, çoğu zararlıdır.

Gizem dolu gezegenin okyanus altı sularını keşfederken yağmalayın, üretin ve hayatta kalın.

Narcosis


Pasifik’in karanlık derinliklerinde korku dolu hayatta kalma mücadelesi.
Okyanus tabanında pek az ışık ve araç-gereçle mahsur kalan bir sanayi dalgıcı, oksijeni ve akıl sağlığı tükenmeden önce yüzeye çıkmak için umutsuzca çaba gösterir.

Hayatına bir öğrenci projesi olarak başlayan bu birinci şahıs perspektifli hayatta kalma öyküsü, endüstriyel bir felaketin ardından bir “yürüyen tabut”un (yarım tonluk, ileri teknoloji ürünü bir derin deniz dalış giysisi) içinde başlıyor. Alışılmadık korku oyunlarına ve hikaye temelli oyunlara karşı artan ilgiden yola çıkan ve esinlenen Narcosis temelini gerçeklikten alıyor, ancak gerçek üstü bir ortamdan besleniyor.

Serious Sam 3 VR: BFE


Croteam VR’ın geliştiriciliğinde ve Hotline Miami ve Broforce gibi oyunlardan tanıdığımız Devolver Digital’ın dağıtıcılığında 9 Kasımda yayınlanmış çiçeği burnunda yeni Serious Sam 3 VR: BFE, birinci şahıs nişancı oyunlarını sevenleri fazlasıyla tatmin edecektir. HTC Vive ve Oculus Rift ile uyumlu çalışacak oyunda, Sam isimli karakterimizi yöneterek dünyayı kurtarmak için elinizden geleni yapmalısınız.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.